Федеральна торгова комісія США (FTC) розпочала розслідування щодо ще однієї української технологічної компанії через скарги на роботу платних підписок.
Читайте также: OpenAI запускає ініціативу Patch the Planet для пошуку вразливостей у відкритому ПЗ
Про це повідомляє Scroll.media.
Бізнес-модель цього бізнесу побудована на монетизації через платні підписки користувачів.
Що відомо про справу
За даними видання, нове звернення FTC не повʼязане з компаніями з екосистеми Genesis, проти яких комісія раніше вже подавала позов.
Йдеться про інший окремий і незалежний бізнес. Редакція видання наразі не називає конкретної компанії через чутливість теми.
Бізнес-модель цього бізнесу побудована на монетизації через платні підписки користувачів. Для просування своїх застосунків та сервісів і залучення нової аудиторії компанія використовує перформанс-маркетинг як основний канал.
Читайте также: monobank готує до запуску сервіс бронювання готелів monoтравел із оплатою частинами
Нагадаємо, раніше Федеральна торгова комісія США (FTC) подала позов проти української продуктової IT-компанії Genesis.
На запит регулятора федеральний суд тимчасово призупинив діяльність деяких афілійованих з Genesis компаній на території Сполучених Штатів. Вони, за даними комісії, можуть бути повʼязані з «обманом споживачів через приховані списання коштів і ускладнення скасування підписок».
FTC зазначає, що замість виправлення таких практик відповідачі запускали нові продукти, реєстрували нові компанії та відкривали свіжі торговельні рахунки (мерчант-акаунти), щоб обходити програми моніторингу шахрайства.
Читайте більше: На Genesis подала до суду Федеральна торгова комісія США. Там заявили про «оманливі схеми з підписками»
Читайте также: ChatGPT інтегрували у Viber для користувачів в Україні
